Reprezentanci CKS Budowlani zdobyli trzy medale podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Biegach Przełajowych, które odbyły się na trasach przy stadionie lekkoatletycznym im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach.

Młodzi biegacze rywalizowali na ośmiu dystansach: dziewczęta U16 - 1500 i 2500, U14 -  800 m, U12 - 500 m, chłopcy U16 -  2000 i 3000 m oraz U14 – 1000 m iU 12 - 800 m.

W licznej stawce zawodników (330 uczestników) dwóch województw (opolskiego, śląskiego) wystartowali również lekkoatleci CKS, zdobywając trzy medale - złoty i 2 brązowe.

W kategorii U16 na dystansie 2500 m brązowy medal wywalczyła Maja Gradoń. W tej kategorii wiekowej szósty na dystansie 2000 m był Fabian Kregulewski, ósma na 1500 m – Weronika Mermer, dziesiąte miejsce zajęła Jessica Rakowska. Na dystansie 3000 m  dwunasty był Adam Mazur, a czternasty - Adam Ziętal. Trzynaste miejsce na dystansie 2500 m zajęła z kolei Blanka Celler.

W kategorii U14 złoty medal na dystansie 1000 m wywalczył po bardzo pięknym finiszu Dawid Szczęsny. Czwarte miejsce na dystansie 800 m zajęła Gloria Zielska, dziewiąty był Mateusz Pędziwiatr – 1000 m, dziesiąta Jagoda Trybuła – 800 m, dziesiąty Miłosz Piasecki – 1000 m, jedenasta Magdalena Grzyb – 800 m.

W kategorii U12 na dystansie 500 m brązowy medal zdobyła Alicja Kocznur. Tuż za podium uplasowała się Natalia Rychter, a szósta była Emilia Rychter.