Impreza połączona z koncertem Zenona Martyniuka z zespołem Akcent zacznie się o godz. 17.45. Ceny wejściówek na to wydarzenie wynoszą 15 (trybuna górna) i 30 zł (trybuna dolna). Sprzedaż prowadzona jest  w siedzibie klubu oraz w sklepie komputerowym „Pat-Rox”.

Oprócz prezentacji żużlowców Włókniarza oraz koncertu gwiazdy disco polo organizatorzy zaplanowano szereg dodatkowych atrakcji. W holu głównym Hali Sportowej Częstochowa znajdować się będą strefy animacji dla najmłodszych. Starsi kibice będą mogli obejrzeć modele samochodów, które zaprezentują czołowe częstochowskie salony. Nie zabraknie również zabaw i konkursów z nagrodami oraz sesji autografów i zdjęć fanów z żużlowcami. Całe widowisko poprowadzą Tomasz Lorek oraz Ireneusz Bieleninik. 

Punkty sprzedaży biletów na prezentację forBET Włókniarza Częstochowa: sekretariat Włókniarza Częstochowa, ul. Olsztyńska 123/127 (wejście od ulicy Żużlowej) - od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00, Sklep komputerowy „Pat-Rox”, ul. Strażacka 1 - od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, w soboty w godzinach od 9:00 do 13:00.

Dzieci do lat 12 (urodzone w 2007 roku i później) wchodzą za darmo. Nie obowiązują karnety.

Źródło: www.wlokniarz.com

Sprawdź aktualny stan powietrza w Częstochowie

Interaktywna mapa smogowa

Wyświetl mapę