W piątek, 17 listopada częstochowski Włókniarz rusza ze sprzedażą karnetów na domowe mecze rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. Na razie tylko dla posiadaczy całorocznych wejściówek na sezon 2023. Od 24 listopada  karnety kupić będą mogli również pozostali kibice.

Jak informuje częstochowski klub, ceny całorocznych wejściówek na spotkania rozgrywane na Arenie zielona-energia.com kształtują się niezwykle atrakcyjnie i zaczynają się już od 190 zł. - Warto zaznaczyć, że zakup karnetu wiążę się ze sporą oszczędnością wobec cen jednorazowych biletów. Na przestrzeni całego sezonu "karnetowicze" zyskają wejście na pojedyncze ligowe zawody gratis - podkreślają przedstawiciele częstochowskiego Włókniarza.

Do czwartku, 23 listopad karnetowicze z sezonu 2023 będą mieć możliwość przedłużenia swoich miejsc z poprzedniej kampanii. Dzień później od godziny 12 niewykupione miejsca trafią do ogólnej puli sprzedażowej. - W tym samym czasie kibice chcący kupić karnety na miejsca inne niż te zajęte w 2023 roku będą oczywiście mieli taką sposobność - zapewnia częstochowski klub.

Uwaga! Karnety zakupione internetowo na platformie "Eventim" mogą zostać przedłużone tylko w ten sam sposób, czyli poprzez ponowny zakup na platformie. Z kolei karnety zakupione w klubie mogą zostać przedłużone w siedzibie klubu (ul. Olsztyńska 123/127) oraz w sklepie klubowym w Galerii Jurajskiej (al. Wojska Polskiego 207, poziom 1).

Ceny karnetów na sezon 2024 kształtują się następująco: karnet normalny – 280 zł; karnet ulgowy – 190 zł – przysługuje dzieciom i młodzieży uczącej się do 25 roku życia (ur. w 1999 i później), a także osobom powyżej 65. roku życia (ur. w 1959 i wcześniej); karnet "Trybuna Centralna" – 400 zł; karnet "Super VIP" (sektor z dostępem do cateringu + karta wjazdowa na parking "VIP") – 3000 zł.

Karnet uprawnia do wstępu na następujące zawody: 7 meczów rundy zasadniczej PGE Ekstraligi, 8 meczów U-24 Ekstraligi, zawody eliminacyjne DMPJ (Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów), zawody w klasie 250cc, wszystkie zawody w klasie 85-125cc rozgrywane na minitorze żużlowym przy ulicy Brzegowej, wszystkie zawody organizowane przez klub z ramienia Polskiego Związku Motorowego (z wyjątkiem zawodów finałowych).

Tradycyjnie już Włókniarz nie zapomina również o najmłodszych sympatykach czarnego sportu. Przypomnijmy, że dzieci do 12. roku życia (ur. w 2012 i później) oglądają zawody bez żadnych opłat. - Wierzymy, że takie rozwiązanie przyniesie w przyszłości wymierne korzyści, a przede wszystkim zachęci całe rodziny do coraz częstszych wizyt na meczach żużlowych w Częstochowie - twierdzą przedstawiciele Włókniarza.

Uwaga! Powyższa zasada nie obowiązuje w przypadku sektora "Super VIP" i „Trybuny Centralnej". Na te sektory bezpłatny wstęp dotyczy dzieci (pod opieką opiekuna) do 6. roku życia (ur. w 2018 i później). Ponadto dziecko zajmuje miejsce wraz ze swoim opiekunem.

Częstochowski klub przypomina, że na drugim łuku stadionu ulokowane będą sektory zwolnione z przyporządkowania do numeracji miejsc, tj. sektory: A-11, A-12,  G-55, G-56, G-57, G-58 oraz G-59 (tzw. sektory rodzinne). Na powyższych sektorach kibice do odwołania będą mogli zajmować dowolne miejsca.

Bezpłatny wstęp na zawody będzie przysługiwał osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich.

Sprzedaż wejściówek prowadzona będzie w siedzibie klubu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 (piątek, 17 listopada od godz. 10), w klubowym sklepie w Galerii Jurajskiej (al. Wojska Polskiego 207, poziom 1) , ale także poprzez platformę internetową eventim.pl.

Karnet „Super VIP" będzie można zakupić tylko i wyłącznie w siedzibie klubu (ul. Olsztyńska 123/127, 42-200 Częstochowa) od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. (piątek, 17 listopada od godz. 10).

fot. www.wlokniarz.com

Sprawdź aktualny stan powietrza w Częstochowie

Interaktywna mapa smogowa

Wyświetl mapę