W najbliższą sobotę, 4 marca w ramach 24. kolejki Tauron 1. Ligi Mężczyzn siatkarze Exact Systems Norwid Częstochowa zmierzą się na wyjeździe z MKS-em Będzin.

Dla częstochowian będzie to kolejna okazja do umocnienia się na pozycji lidera. Exact Systems Norwid ma obecnie 56 punktów, będzinianie natomiast plasują się na 3. miejscu z dorobkiem 51 oczek.

Pierwsze spotkanie w sezonie 2022/2023 zespoły rozegrały 11 listopada 2022 roku. Po blisko 160 minutach gry zakończyło się ono wynikiem 3:2 (25-22, 22-25, 30-32, 26-24, 15-10) na korzyść częstochowian.

,- Cieszymy się, że wraz z rozwojem sportowym rozwijamy się także organizacyjnie. Nasze mecze są przygotowywane coraz bardziej profesjonalnie, zapewniamy kibicom wiele atrakcji. Ogromnie cieszy także fakt, że nasz Klub Kibica działa prężnie i coraz bardziej się rozwija. Nasi kibice są obecni na praktycznie wszystkich meczach wyjazdowych pierwszej drużyny, tak będzie także i w Będzinie. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania podczas meczu wyjazdowego. Grajmy razemmówi Lesław Walaszczyk, członek zarządu Klubu Sportowego Norwid Częstochowa.

Klub Sportowy Norwid Częstochowa oferuje swoim sympatykom darmowy wyjazd na sobotni mecz. Chętni kibice mogą przesyłać swoje zgłoszenia na adres: natalia.zalas@ksnorwidczestochowa.pl do najbliższego piątku.

fot. Marek Osuchowski

Sprawdź aktualny stan powietrza w Częstochowie

Interaktywna mapa smogowa

Wyświetl mapę