Zajęcia we Flyspot w Katowicach oraz "Speedway z lotką!" w Olsztynie - tak wyglądał drugi dzień zgrupowania integracyjnego częstochowskiego Włókniarza.

W czwartek, 9 marca zawodnicy "lwów" wspólnie ze sztabem szkoleniowym udali się do Katowic na na zajęcia, które zaplanowane zostały we Flyspot. O godz. 10 drużyna skorzystała z tunelu aerodynamicznego. Zawodnicy do dużych przeciążeń oraz prędkości, które zapewnia jazda na motocyklu żużlowym, w tunelu czuli się znakomicie. Doskonała atmosfera, która towarzyszyła od momentu wyjazdu spod hotelu Arche przeniosła się do siedziby Flyspot i towarzyszyła zawodnikom aż do powrotu do hotelu na zasłużony odpoczynek i obiad.

Na czwartkowe popołudnie zaplanowano z kolei "Speedway z lotką!". Żużlowcy udali się do Olsztyna, w którym doszło do rywalizacji badmintonowej. Wspólna gra okazała się świetnym pomysłem,. Nie tylko dla samych zawodników, ale również dla kibiców, którzy licznie odwiedzili halę sportową w Olsztynie. 

Na zakończenie eventu zawodnicy spotkali się na wspólnej kolacji, a następnie ruszyli w podróż powrotną do hotelu Arche.

fot. Grzegorz Misiak

Sprawdź aktualny stan powietrza w Częstochowie

Interaktywna mapa smogowa

Wyświetl mapę