Lekkoatleci CKS Budowlani z powodzeniem startowali w miniony weekend w kilku mityngach lekkoatletycznych.

W Toruniu Michał Piątek zajął 3. miejsce w biegu na dystansie 1500 m z bardzo dobrym rekordem życiowym 3:51, 76 min.  Klaudia Wrzosowska w biegu na dystansie 1000 m uzyskała 3:14,47 (rekord życiowy). Z kolei Hubert Woźniak ustanowił rekord życiowy w biegu na 1000 m (2:48,48 min).

Z rekordem życiowym z Rzeszowa powróciła również Kinga Woś, która 300 m pokonała w 41,77 sek,  zajmując 3. miejsce.  Również na 3. pozycji w biegu na 800 metrów finiszował Konrad Simiński. Jego wynik to 1:54,01 min. Karol Woś w skoku w dal osiągnął 5,40 m, a Mateusz Dawiskiba przebiegł 200 m w czasie 23,41 sek.
Natomiast w Warszawie wystartował Alan Kluczny, który w skoku wzwyż pokonał poprzeczkę na wysokości 187 cm.

W dniach 10-12 lutego w Rzeszowie odbędą się Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20, w których wystartuje 15 zawodników CKS.