W  niedzielę, 12 czerwca zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa w rewanżowym pojedynku zmierzy się na własnym torze z For Nature Solutions Apatorem Toruń.

W niedzielę przy Olsztyńskiej zmierzą się dwie sąsiadujące w tabeli drużyny, które po siedmiu kolejkach mają na swoim koncie po sześć punktów (trzy zwycięstwa i cztery porażki). Przed tygodniem podopieczni Roberta Sawiny pokonali przed własną publicznością 48:42 częstochowskiego Włókniarza, zapewniając sobie zwycięstwo dopiero w ostatnim wyścigu. W niedzielę zespół Lecha Kędziory będzie miał doskonałą okazję do rewanżu. Kibice częstochowskiej drużyny liczą również na punkt bonusy. Bez wątpienia pojedynek przy Olsztyńskiej zapowiada się niezwykle ciekawie.

Do piątkowe spotkania oba zespoły przystąpią w optymalnych zestawieniach. W drużynie z Torunia stosowane będzie zastępstwo zawodnika za zawieszonego Emila Sajfutdinowa.

Przypomnijmy, że w bezpośrednim pojedynku z ubiegłego sezonu częstochowianie rozgromili torunian przed własną publicznością 58:32. 

Niedzielny mecz przy Olsztyńskiej rozpocznie się o godz. 16.30.

Sprawdź aktualny stan powietrza w Częstochowie

Interaktywna mapa smogowa

Wyświetl mapę