Prezydent Krzysztof Matyjaszczyk i przewodniczący Rady Miasta Zbigniew Niesmaczny odwiedzili siedzibę częstochowskiego Rakowa, aby oficjalnie pogratulować piłkarzom i władzom klubu zdobycia Pucharu Polski.

Spotkanie było okazją do przekazania listów gratulacyjnych dla wszystkich zawodników Rakowa, którzy sięgnęli po trofeum, pokonując w finale Lecha Poznań. To już drugi Fortuna Puchar Polski w rękach częstochowskiej drużyny.
 
W czasie spotkania prezydent Krzysztof Matyjaszczyk wspominał wspaniałą atmosferę stworzoną przez naszych kibiców podczas finału PP, jaki był rozgrywany w Warszawie 2 maja: - Gratulowałem już Rakowowi na gorąco po meczu na Stadionie Narodowym, ale ponieważ jest czego gratulować, dziś ponowiłem swoje serdeczne gratulacje. Podczas finałowego meczu, po każdym golu, z kolei ja miałem okazję odbierać gratulacje od prezydenta Poznania. To były piękne chwile - komentuje.

Wyrazy uznania odebrali prezes klubu Adam Krawczak, przewodniczący Rady Nadzorczej Wojciech Cygan, trener Marek Papszun i obrońca Tomáš Petrášek.

fot. Łukasz Kolewiński

Sprawdź aktualny stan powietrza w Częstochowie

Interaktywna mapa smogowa

Wyświetl mapę