Od dwóch zwycięstw tenisistki stołowe Bebetto AZS UJD rozpoczęły nowy sezone w żeńskiej ektraklasie. W piątek, 3 września pokonały przed własną publicznością 3:0 AZS PWSiP Łomżę, a w niedzielę w takim samym stosunku wygrali na wyjeździe z KS-em Gotyk Toruń.

W pierwszym pojedynku piątkowego meczu liderka częstochowskiego zespołu Tetyana Bilenko pokonała 3:0 byłą zawodniczkę AZS Częstochowa - Magdalenę Sikorską. Najwięcej emocji przyniósł drugi mecz.  Roksana Załomska po pięciosetowej walce okazał się lepsza od grającej stylem piórkowym Xia Zhao. Świetny debiut w częstochowskich barwach zaliczyła Anastasiya Dymytrenko, która ograła 3:2 Martę Smętek. Młoda pingpongistka zagrała bardzo dobrze taktycznie, szczególnie w drugim secie, w którym przegrywała 5:10, a ostatecznie wygrała do 10.

5 września częstochowianki nie miały większych problemów z pokonaniem KS-u Gotyk Toruń. W pierwszej grze Roksana Załomska pokonała 3:1 Tatianę Kukulkovą. W drugim pojedynku liderka częstochowskiego zespołu Tetyana Bilenko ograła w czterech setach Zuzannę Błażejewicz. Kropkę nad "i" postawiła Anastasiya Dymytrenko, która pokonała 3:2 Wiktorię Wróbel.

Bebetto AZS UJD Częstochowa – AZS PWSiP Łomża 3:0

Wyniki gier: Tetyana Bilenko – Magdalena Sikorska 3:0 (12:10, 11:7, 11:9), Roksana Załomska – Zhao Xia 3:2 (3:11, 11:7, 12:10, 8:11, 11:7), Anastasiya Dymytrenko – Marta Smętek 3:2 (11:2, 12:10, 6:11, 9:11, 11:3).

KS Gotyk Toruń - Bebetto AZS UJD Częstochowa 0:3

Wyniki gier: Tatiana Kukulkova - Roksana Załomska 1:3 (5:11, 11:6, 6:11, 5:11), Zuzanna Błażejewicz - Tetyana Bilenko 1:3 (12:14, 11:6, 9:11, 5:11), Wiktoria Wróbel - Anastasiya Dymytrenko 2:3 (5:11, 6:11, 12:10, 12:10, 3:11).