Kapitan forBET Włókniarza Częstochowa Leon Madsen zaliczył kolejny udany występ w cyklu Grand Prix. W sobotę, 15 czerwca Duńczyk zajął drugiej miejsce w turnieju w Pradze.

Od początku tegorocznej rywalizacji debiutant w cyklu Grand Prix spisuje się bardzo dobrze. Duńczyk wygrał turniej w Warszawie, potem był trzeci w Krsko, a w sobotę z dorobkiem 14 punktów zajął drugie miejsce. W klasyfikacji generalnej Madsen został współliderem z Patrykiem Dudkiem. Obaj zawodnicy mają po 40 punktów.

Niezłe zawody zaliczył także Fredrik Lindgren. Szwed z 12 punktami został sklasyfikowany na szóstej pozycji. Turniej w Pradzie zupełnie nie udał się Matejowi Zagarowi. Słoweniec  zajął czternaste miejsce z dorobkiem 4 punktów.